Dekada Grójec

Już niebawem w Grójcu powstanie nowoczesna i atrakcyjna galeria handlowa ? Dekada Grójec. Marka odpowiedzialna za realizację projektu ? Dekada ? znana jest już z wykonania kilku obiektów tego typu w miastach takich jak Sieradz, Skierniewice, Żyrardów, Olsztyn, Kraków i Myślenice. Dekada planuje także otwarcie centrów między innymi w Nowym Targu i Malborku. Ponadto obecność firmy na polskim rynku od 2007 roku to dodatkowy gwarant atrakcyjnego wykonania projektu.

Dekada Grójec zaoferuje miejsce na prowadzenie działalności dla 17 lokali, a klientom zapewni parking na około 170 miejsc. Najemcami największej powierzchni będą: supermarket, sklep z RTV i AGD oraz sklep z asortymentem tylko DIY.

Dodatkowym atutem Dekady Grójec jest jej lokalizacja. Znajduje się ona nieopodal obwodnicy na północy miasta. Zapewnia to łatwy dostęp do tego centrum okolicznym mieszkańcom z niewielkich miejscowości, jak i obywatelom Grójca. Dokładne położenie tego centrum to ulica Armii Krajowej. Planowane otwarcie Dekady Grójec to okres czwartego kwartału 2012 roku. Inwestorem jest grupa Blue Ocean Investment Group, a powierzchnia obiektu wyniesie prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych.